Площі Фестивальну та Запорізьку наступного року очікує реконструкція

У Запоріжжі відбувся річний звіт міського голови Володимира Буряка. Серед основних досягнень мер відзначив розвиток аеропорту, громадського транспорту. Також Володимир Буряк розповів, що цього року були відновлені багато інфраструктурних об’єктів.  Це і міські парки та сквери, Правобережний пляж, будівництво нових доріг, реконструкція шляхопроводів.

Зокрема, минулого року в Запоріжжі відновили сквер Театральний, Алею троянд, проспект Маяковського. Триває реконструкція парку Гагаріна в Космічному районі та скверу 30-річчя перемоги над загарбниками в Заводському районі. Ці місця стали справжньою окрасою міста та улюбленими локаціями для відпочинку запоріжців.

Лише цього року в Запоріжжі відкрили дві сучасні дороги в Олександрівському та Заводському районі, загалом за чотири роки відремонтовано понад 2 мільйони квадратних метрів автошляхів.  Також у 2019 році відновили два шляхопроводи – на проспекті Металургів та по вулиці Калібровій, та розпочали ремонт третього. Роботи на ньому завершать у наступному році, адже на них потрібно не менше, ніж півроку.

Варто відзначити, що саме інфраструктуру як пріоритетний напрямок визначили містяни в опитуванні «Формуємо бюджет разом». Наступного року на інфраструктурні об’єкти з міського бюджету виділять чималі кошти. Продовжиться реконструкція Правобережного пляжу, реконструкція парку Гагаріна, благоустрій парку Ювілейного у Хортицькому районі, парку на вул. Лізи Чайкіної в Заводському. Також планують впорядкувати площу Фестивальну. До відновлення  місто сподівається залучити не лише на власні ресурси, але й кошти обласного бюджету. Планується розпочати й благоустрій площі Запорізької.

Читайте також: У Запоріжжі впровадять електронний квиток