Мер Запоріжжя Володимир Буряк зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської республіки в Україні Юрісом Пойкансом

Посол Латвійської республіки розповів, що країна зацікавлена у відкритті авіасполучення між Запоріжжям та Ригою. Проте, реалізація цього задуму через епідемію коронавірусу поки відкладається. Мер Запоріжжя Володимир Буряк наголосив, що місто має всі можливості для того, щоб стати авіаційним хабом для всього регіону.

– Якби не ситуація з коронавірусом, то ми вже зараз би вийшли на показник близько 30 рейсів на добу. Ще один важливий показник – вартість квитків. Можливість полетіти до Києва за 500 гривень, вартість квитка до багатьох європейських міст від 15 євро. Поступово квитки стають доступними для запоріжців, – зазначив Володимир Буряк.

Під час зустрічі також обговорили й траспортне питання. Мер Запоріжжя розповів, що за кілька років у місті суттєво оновили парк громадського транспорту – закуплені 95 автобусів, 13 європейських трамваїв, 5 тролейбусів з автономним ходом та 5 європейських тролейбусів. Цього року планують придбати ще кілька тролейбусів. Окрім цього, у Запоріжжі збирають власні “запорізькі трамваї“.

Юріс Пойканс зазначив, що Латвія планує відмовитись від тролейбусів. За словами посла латвійська сторона охоче візьме участь у торгах, якщо в місті проводитимуть нові закупівлі. Володимир Буряк наголосив, що головний показник – це якість запропонованого транспорту та гарантійний строк їх подальшого використання, повідомляється на сайті міськради.

Читайте також:  У Запоріжжі готуватимуть водіїв для міських трамваїв та тролейбусів