У Запоріжжі планують посилити соціальний захист людей без постійного місця проживання

Проблеми бездомних людей у Запоріжжі обговорили під час зустрічі міської влади з представниками організацій, які опікуються даною категорією населення.

У Запоріжжі працює Центр обліку бездомних осіб. Саме спеціалісти цієї установи займаються виявленням та веденням обліку людей, які не мають постійного місця проживання.

Під час взяття на облік громадянину видається посвідчення бездомної особи. Йому також надається необхідна медична допомога, в тому числі флюорографічне обстеження, а також, за бажанням, санітарна обробка.

У Запоріжжі бездомні також можуть отримати екстрену матеріальну допомогу для поновлення паспорту, психологічну, консультаційну та медичну допомогу.

В осінньо-зимовий період для бездомних працюють спеціальні пункти обігріву, в кожному районі міста відкриваються пункти гарячого харчування.

Все це робиться в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя.

Найближчим часом у Запоріжжі планують посилити соціальний захист бездомних осіб. Буде розроблена Дорожня карта дій бездомних, в якій міститиметься інформація стосовно повного комплексу соціальних послуг. Відділи соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надаватимуть психологічні послуги по районах міста та, у разі необхідності, здійснюватимуть соціальний супровід. У закладах охорони здоров’я міста бездомним надаватимуть доступну та якісну медичну допомогу, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі знайшли двох малюків, які жили з безхатченками на пляжі.

ЧЯитайте також: У Запоріжжі хочуть ввести нові обмеження на продаж алкоголю.