Як повідомляє управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, напередодні Дня довкілля проводиться XVІ міська фотовиставка-конкурс «Іншої землі у нас не буде, нам треба нашу зберегти».
Фотоконкурс організовано з метою підвищення екологічної свідомості запоріжців, позитивного впливу на світогляд людей щодо стосунків з природним середовищем, залучення фотохудожників до пропаганди екологічних знань через фотомистецтво.

Фотоконкурс не обмежує авторів у виборі сюжетів: благоустрій і ландшафтний дизайн міста, співпраця та конфлікт людини з природою, проблеми екології.

До участі у фотоконкурсі запрошується учні та студенти, громадські та професійні об’єднання, фотолюбителі з числа гостей та мешканців міста.

Пропонуються наступні теми (номінації) робіт:

Любий серцю рідний край;
Краса і біль землі моєї;
Казкове диво зеленого світу;
На фотоконкурс приймаються кольорові та чорно-білі авторські фотографії форматом від 18х24 до 30х40 см. До робіт додаються дані про авторів: прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, контактна адреса та телефон, назва фотографій та назва теми (номінації), якій відповідає запропонована робота.

Учасники фотоконкурсу мають надсилати свої роботи до 12 квітня 2018 року на адресу оргкомітету: 69035 м. Запоріжжя, а/с 304 «Спілка фотохудожників», пр. Соборний, 159.

Довідки за телефонами: 233-98-33, 233-99-33.