У Запоріжжі в рамках кримінального провадження, слідством проведено обшуки в підпільних гральних закладах. Вилучено більше 70 одиниць різного обладнання та комп’ютерної техніки. Встановлено, що протизаконний бізнес з проведення азартних ігор здійснювала група осіб. Триває досудове розслідування.

Слідчими слідчого управління ГУНП в Запорізькій області за оперативного супроводження працівників кіберполіції, а також процесуального керівництва обласної прокуратури, здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.203-2 «Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей» Кримінального кодексу України. В ході слідства було встановлено, що група осіб, діючи у змові,організували в Запоріжжі підпільний гральний бізнес. В різних районах міста для цього було облаштовано кілька приміщень з наданням доступу для проведення азартних ігор.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у п’ятьох підпільних «казино». Тут клієнтам надавалися послуги з використанням комп’ютерної техніки, оснащеної спеціалізованим програмним забезпеченням.

Так, в нелегальній ігорці по вулиці Чарівній, під час слідчих дій виявлено та вилучено 3 гральні автомати, 11 комп’ютерів, флеш-носії, сервер з відеозаписами.

Загалом, за результатами проведених обшуків в різних районах міста, вилучено понад 70 комп’ютерів, технічне обладнання, більше 20 тис гривень, чорнові записи. В рамках подальшого досудового розслідування, вилучена техніка буде направлена для проведення спеціального судового експертного дослідження. Також слідством будуть встановлені всі особи, причетні до скоєння кримінального правопорушення.