Поки школярі відпочивали на канікулах, вчителі обговорювали освітні реформи. Саме з цього приводу до Запоріжжя з’їхалися педагоги з усієї України на Першу Всеукраїнську конференцію у форматі ТОП «Модератори освітніх реформ». Цей захід відкрив тиждень тематичних зустрічей і занять, які пройшли в різних школах і вишах міста. Родзинкою першого дня стали короткі мотиваційні виступи від спікерів із різних областей країни і навіть країн. Основна мета конференції – надихнути педагогів.

– Ми стартуємо з Всеукраїнської конференції. Це новий авторський формат для Запоріжжя. Саме з нього розпочинаються системні навчання педагогів Запоріжжя в таких міських цікавих проектах, як «Управлінська сотня кадрового резерву», «Асоціація молодих освітян», підтримка інновацій на базі наших регіональних вишів, а також міські методичні навчання, – відзначила завідувач науково-методичним центром Оксана Гусак.

Захід відбувся у ДК «Дніпроспецсталь». Перед входом була розстелена «червона доріжка», тому педагоги змогли відчути себе знаменитостями. Фахова конференція запроваджена в новому форматі ТОП – Територія Освітніх Перспектив. Привітати учасників прийшов заступник міського голови Валерій Еделєв.DSCN7716

– Хочу сказати кілька слів про те, яка велика відповідальність лягає на тих, хто готує сьогоднішнє покоління учнів, тому що через 10-20 років вони будуть керувати нашою країною. Я впевнений, що сьогодні на конференції ми почуємо багато інноваційних ідей, які стануть основою тих реформ, що сьогодні відбуваються у державі. Це вагома подія для Запоріжжя, адже всі запорізькі освітяни зможуть почути кращі ідеї, – сказав заступник міського голови Валерій Еделєв.

Вперше в Україні освітня конференція такого формату об’єднала одночасно тисячу талановитих педагогів із різних регіонів України. Організатори зазначають, що через такий захід вони будуть мотивувати вчителів міняти підходи, впроваджувати щось нове в освітній процес. Зокрема, обговоримо методи підготовки до уроків, завантаження вчителя, роботу в інформаційному просторі, взаємодію з учнями, іміджеві моменти.

На заході було 20 спікерів, які представили свої інноваційні ідеї щодо реформування освітньої галузі. Також учасники обговорювали освітні реформи та стратегії їх впровадження у Запоріжжі. Адже за словами організаторів конференції, реформа освіти – сьогодні одне з ключових питань для громади. Серед спікерів конференції – кращі вчителі Запоріжжя та інших міст України.