Під одним дахом отримують кваліфіковану медичну допомогу і діти, і дорослі

В Шевченківському районі по вулиці Брюлова, 6 після капітального ремонту запрацював медичний центр, який об’єднав дорослу та дитячу амбулаторії, а також поліклінічне відділення для дітей. Хід реконструкції був на особливому контролі міської влади. Перед відкриттям готовність медзакладу перевіряв міський голова Володимир Буряк. Після тижня роботи з ознайомчим візитом лікувальну установу відвідав профільний заступник Анатолій Пустоваров. Він розповів, що незабаром тут встановлять новий цифровий рентген.

– Він вже придбаний і через місяць буде встановлений та запущений у роботу. Тому всі маленькі пацієнти зможуть отримати послугу цифрового рентгену, а це – менше опромінювання і більша якість знімку, – зазначив Анатолій Пустоваров.

o_1dpl9ct3ssvtqiv1ibdhfqh6i1q

o_1dpl9ct3svvmvunpr8cg11rfe1m

Нагадаємо, як писала «Запорозька Січ», під час реконструкції у закладі утеплили фасад, відремонтували покрівлю, замінили вікна та інженерні комунікації, облаштували ІТП. В амбулаторіях працює стаціонар. У поліклініці дітей приймають вузькопрофільні спеціалісти.

– Ті фахівці, які не чергуються з колегами, вестимуть прийоми тут. Решта – надаватимуть консультації й за адресою вул. Авраменка, 14. Це має допомогти мешканцям району скоротити час на дорогу до лікарів, – розповіла директорка КНП «Міська дитяча лікарня № 1» Валентина Лихачова.

o_1dpl9esohqks1vqd1cn5fv517gc5p

Варто відзначити, що міська влада приділяє значну увагу розвитку медицини в Запоріжжі. На цей рік в бюджеті передбачені 22 мільйони гривень на капітальний ремонт 13 об’єктів, та реконструкцію 8 об’єктів галузі охорони здоров’я.

Читайте також: Запоріжці активно захищають себе від грипу за допомогою щеплень