Мешканці вулиці Гребельної, 1 звернулися до представника команди Володимира Буряка, депутата обласної ради Віктора Буська із проханням по допомогу

За словами місцевих жителів проблем багато: зіпсовані тротуари та сходинки поряд із багатоповерхівкою, під час дощу вода заливає цокольний поверх та затоплює підвал багатоповерхівки, в додаток до всього в декількох метрах від будинку розташовано небезпечний пішохідний перехід, на якому часто трапляються ДТП.

Віктор Бусько поспілкувався із людьми та заспокоїв: найближчим часом всі питання будуть вирішені. – Із того, що я побачив, найголовніша проблема – це вихід з будинку на пішохідний перехід. Там немає світлофора, і немає освітлення. Люди кажуть, що там з їхнього дому загинуло вже кілька людей в ДТП плюс багато людей травмувалося. Та навіть сьогодні ми бачили, як перед цим пішохідним переходом екстрено гальмувала машина. Тому це основне завдання, яке потрібно вирішити в найближчі два-три дні, – каже Віктор Бусько.

Нагадаємо, в місті триває реалізація декількох програм міського голови Володимира Буряка, спрямованих на поліпшення стану житлового фонду та прилеглої до будинків території. До неї внесено і приведення до ладу будинку по вулиці Гребельній. А на переході вже почали облаштовувати освітлення та встановлювати ліхтарі.

– Із свого депутатського фонду я виділив гроші на освітлювальні прилади, які будуть висвітлювати червоним світлом перехід в нічний час, – сказав Віктор Бусько.

Крім того, під час зустрічі було вирішено кронувати дерева, які гілками зачіпають електромережі та можуть спричинити замикання у будинку.