Міський голова Володимир Буряк провів особистий прийом громадян

Серед питань, з якими зверталися запоріжці до мера – благоустрій пішохідного переходу, освітлення, стан житлово-комунального господарства.

Зокрема, мешканці Шевченківського району розповіли, що на перехресті вулиць Фонвізіна та Героїв 55-ї бригади є пішохідний перехід  без світлофора. Жителі бояться ним користуватися, тому що машини їздять на великій швидкості та трапляється багато аварій. Мер надав доручення голові Шевченківської рай адміністрації облаштувати територію для безпеки запоріжців.

– Треба встановити на цій ділянці світлофор та збільшити кількість світильників зовнішнього освітлення. Підремонтувати сходи, щоб мешканці могли безпечно йти до переходу, – зазначив Володимир Буряк.

Також до мера звернулись мешканці будинків по вулиці Незалежної України та проспекту Соборного з проханням впорядкувати квартал. Там не вистачає освітлення, багато старих дерев, дорога в незадовільному стані. Мер доручив голові Вознесенівської райадміністрації розібратися з цими питаннями, повідомляє сайт мерії.

Читайте також: У Запоріжжі спеціальні інспектори будуть штрафувати автохамів