Мешканці вулиці Шевченка зверталися до Віталія Тишечка, щоб він допоміг їм усунути можливе ЧП: на вулиці був аварійний стовп, але той пообіцяв допомогти, та нічого не зробив

Сьогодні на вул. Шевченко 378, що в Шевченківському районі, відбулися роботи з усунення аварійної ситуації: на вулиці є старий стовп, який давно становив загрозу для життя мешканців району.

Аварійний стовп вже кілька років знаходиться в неналежному стані. За словами мешканців вулиці, це питання неодноразово підіймалося – вони навіть зверталися до депутата.

dc826d06-118f-41e5-848a-2389af2c0588

– До нас приїжджав депутат нашого району Віталій Тишечко, з яким ця проблема була оговорена, ще минулого року він пообіцяв все виправити, проте так нічого й не змінилося, – розповіла жителька селища Олена Макайя.

З нею згодна інша мешканка Олена Іванова.

– У нас були збори жителів вулиці, ми звернулися до депутата Тишечка, який приїхав сюди. А потім отримали відповідь, що в 4-му кварталі 2019 року цей стовп повинні поправити. Але як бачите, так все і залишилося на папері… Нічого не виповнилося, поки ми не звернулися до мера Запоріжжя Володимира Буряка, – розповіла жінка.

Вже через 5 днів після звернення людей до міського голови на вулицю приїхали робітники КП “Запоріжміськсвітло” задля виконання робіт. За їх словами, цю ситуацію повинно було контролювати  ПАТ «Запоріжжяобленерго», але виправити її вирішили спільно, тому «Запоріжміськсвітло» допомогло.

5def3d7e-1a0f-4e74-83c7-d0bd389dacdb

– Є певна норма відхилень стовпів – 3-4 градуси, але тут все набагато гірше. Сьогодні буде виконано відключення мережі від напруження, демонтаж опор і правильне встановлення стовпа. Після чого буде відновлено електропостачання. Все зробимо за день,  –  розповів начальник експлуатаційно технічного району № 4 КП “Запоріжміськсвітло” Олександр Дубецький.5cc624e2-ebda-440c-87dd-1916dc5da1b8

Читайте також: Запорізький сквер готується приймати відвідувачів – фото