24 лютого, в будинку № 38 по вулиці Корищенко (Шевченківський район) розпочалися ремонтні роботи по установці металевих дверей у рамках антивандальної програми. Робітники комунального підприємства «Запорожремсервис» монтують і приварюють 6 металевих дверей, що ведуть до техэтажів, виходів на покрівлю та інших допоміжних приміщень будинку. По закінченню робіт комунальники візьмуться за антивандальне обслуговування сусіднього будинку № 40.

Як розповіла майстер ділянки Маргарита Проскуріна, будинок № 38 по вулиці Корищенко раніше подав заявку на участь у антивандальної програмі, тому що комунальне господарство вдома постійно несло втрати через крадіжки «металістів». Тепер всі технічні входи-виходи в під’їздах будуть надійно замкнені.

Нагадаємо, що в 2016 році Запорізький міський голова Володимир Буряк ініціював проведення антивандальних заходів з метою поліпшити збереження внутрішньобудинкових мереж і мінімізувати злодійство в житловому фонді. Реалізацією цих заходів займається комунальне підприємство «Наше місто», що відповідає за обслуговування та утримання житлового фонду, а безпосереднім виконанням заявок – комунальне підприємство «Запорожремсервис».

За інформацією начальника КП «Запорожремсервис» Сергія Ращепкина, саме підприємство виготовляє за заявками замовників антивандальні металеві люки, двері та решітки. Приміром, вартість робіт з виготовлення та встановлення металевих дверей, скління під’їзних вікон у будинках №№ 38 і 40 по вул. Корищенко – близько 15 тис. гривень.

До кінця 2017 року КП «Наше місто», у рамках проведення капітальних і поточних ремонтів, планує встановити ще близько 100 дверей, понад 200 металевих решіток та понад 300 замків для запобігання розкраданню комунальної власності.