Ввечері, 10 травня, патрульні отримали виклик про те, що на проспекті Соборному в парку біля зупинки громадського транспорту відбувається бійка. Прибувши на місце інспектори побачили чоловіка з ножовим пораненням правої руки, а саме поранення плеча. Патрульні одразу почали надавати його домедичну допомогу – наклали жгут аби зупинити кровотечу.

Медичні працівники, які згодом прибули на виклик шпиталізували чоловіка до лікарні.

Виявилось, що під час сварки, яка виникла між трьома чоловіками в стані алкогольного сп’яніння через дівчину, один з нападників дістав ніж та вдарив у плече. Інспектори не гаючи часу обстежили прилеглі двори і в одному з них виявили чоловіків в стані алкогольного сп’яніння, які були схожі на розшукуваних.

Чоловіки спробувала напасти на патрульних, проте вони застосували заходи фізичного впливу та затримали їх. Під час проведення поверхневої перевірки один підозрюваних витяг зі штанів предмет схожий на ніж і жбурнув його в сторону.

До приїзду слідчих інспектори забезпечили охорону місця події. Речовий доказ вилучили у присутності двох свідків. Підозрюваних доставили до Олександрівського відділку поліції для з’ясування обставин.