Опалювальний сезон у Запоріжжі почнуть згідно до норм

Про це йшлося на нараді щодо підготовки до опалювального сезону, яку провів учора мер Запоріжжя Володимир Буряк. Тепло до осель запоріжців почнуть подавати, коли середньодобова температура повітря впродовж 3 діб буде не вище +8 градусів.

– Є різні точки зору. Одні казатимуть, що через економію не потрібно включати опалення рано. Іншим буде холодно. Наше ж завдання розпочати опалювальний сезон у відповідності з затвердженими нормами. Зробити це згідно з технологією, але максимально швидко. Це важливо, щоб не допустити збільшення кількості простудних захворювань, – наголосив Володимир Буряк.

Головною темою обговорення стала готовність житлового фонду до початку опалювального сезону. Будинки, де управителями є керуючі компанії, виявились підготовленими краще, ніж ОСББ та ЖБК. Зокрема, за словами представника керуючою компанії «Місто для людей» Сергія Тритенка, в понад 500 багатоповерхівках, якими опікується компанія, вже заповнені внутрішньобудинкові мережі опалення. Натомість голови ОСББ та ЖБК поки не поспішають надавати інформацію про готовність свої будинків, повідомляється на сайті міськради.

– Для мене важливі не ваші заяви про те, скільки актів готовності будинків підписано. Головне, щоб у людей вчасно включили опалення, було тепло у квартирах. Зрозуміло, що будуть аварійні ситуації. Однак завдання перед всіма профільними службами стоїть таке – через тиждень після початку опалювального сезону тепло має бути у всіх будинках, – наголосив Володимир Буряк.

Представники керуючих компаній запевнили, що протягом двох тижнів будуть завершені усі підготовчі роботи, зокрема оформлення документів. Тож тепло до осель запоріжців подадуть вчасно.

Читайте також: У Запоріжжі взялися за ремонт під’їздів