У запорізьких лікарнях, які приймають хворих на коронавірус, проведуть додаткові перевірки з приводу дотримання протипожежної безпеки

Таке рішення було прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Перевірки проведуть, аби не допустити трагедії, подібної до тої, що сталась вночі в інфекційній лікарні.

Нагадаємо, у реанімаційному відділенні медичного закладу спалахнула масштабна пожежа. В ній загинули троє пацієнтів та молода лікарка. Причини трагедії встановлює слідство. Як писав сайт “Запорозька Січ”, у зв’язку з цією трагедією, 5 лютого в Запоріжжі оголошено Днем жалоби.

За результатами засідання міської комісії ТЕБ і НС було прийнято рішення провести додаткові інспекції щодо дотримання протипожежних і техногенних вимог у запорізьких медзакладах, зокрема тих, які перепрофільовані для лікування хворих на коронавірус. Раніше, за доручення мера Запоріжжя Володимира Буряка, там вже проводилися перевірки щодо безпечної роботи киснепроводів, які забезпечують централізовану подачу кисню до ліжко-місць. У зв’язку з трагедією, дотримання всіх вимог при зберіганні та використанні кисню, проінспектують додатково. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької міськради.

Читайте також: У Запорізькій області за добу виявили нові випадки COVID-19