18 лютого, у Свято-Покровському кафедральному соборі для маленьких запоріжців митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука провів майстер-клас з приготування млинців.

Захід спрямований на те, щоб підтримати і зберегти традиції Масниці, Масляного тижня і підготовчого тижня до Великого посту.

? Зараз цей тиждень перетворюється не в радість людського спілкування, а навпаки ? в угар людських відносин. Ми повинні навчити наших дітей зберігати коштовність підготовчої тижня. Ми готуємо млинці, щоб дітвора їх не купувала в магазинах, а могла зробити своїми руками і тим самим цінувати цю працю, ? каже Лука.

Приготувати смачні млинці прийшло близько 30 діток з батьками. У кожної дитини була своя кухонне начиння, кухарський чепчик і фартух. Після приготування тіста, діти разом з дорослими випікали млинці на сковороді і начиняли по смаку: хтось вибрав сир, а хтось варення.

Також Митрополит Лука поділився секретом приготування ажурних млинчиків. Дітки з радістю підхопили цю ідею і навчилися малювати на сковороді тістом.