У запорізькому інтернаті побили дівчинку. Відповідальність за подію хочуть покласти на опікуна дитини. Служба у справах дітей Шевченківського району міста Запоріжжя планує позбавити опікунства 51-річну жительку цього ж району над неповнолітньою дівчинкою і її 5-річним братом.

11-річна дівчинка 9 грудня 2016 року отримала серйозну травму голови, і відповідальність за це, на думку чиновників, має понести опікун.Але, як стало відомо від медиків, які оглядали її, дитина отримала травму голови не вдома, а в інтернаті № 2 в Шевченківському районі, де вона вчиться. Закриту черепно-мозкову травму голови завдала однокласниця. Вона вдарили однолітку стільцем по голові. Причини конфлікту наразі невідомі. Після цього випадку в інтернаті дівчинка кілька днів поспіль втрачала свідомість, скаржилася на сильні головні болі, насилу пересувалася.

Дитину госпіталізували в обласну дитячу лікарню 10 грудня, а вже 12 грудня її виписали в тому ж стані, діагностувавши забій м’яких тканин потиличної області голови.

13 грудня дитини повторно госпіталізували в ту ж лікарню після погіршення стану.З 9 по 14 грудня дитині не зробили обстеження МРТ головного мозку.

За отриманою інформацією, керівництво інтернату звернулося до служби у справах дітей в Шевченківському районі та в терміновому порядку вимагає позбавити опікунства над дівчинкою. Передбачається, що це хочуть зробити для того, щоб опікун не змогла в законному порядку притягнути до відповідальності керівництво за недотримання своїх посадових обов’язків.

Справа в тому, що, за словами самої дівчинки, під час того, як вона чергувала в класі, її однокласниці бігали між партами, і одна з дівчаток зіштовхнула на неї стілець, коли та протирала підлогу під партою. Дівчинка поскаржилася вчительці на те, що трапилося, і сказала, що у неї дуже болить голова. Проте, вчителька не зробила ніяких заходів і навіть не викликала «швидку». Натомість вона відправила дівчинку чергувати в їдальню.