На вчорашній сесії міськради депутати ухвалили низку рішень щодо допомоги малому та середньому бізнесу під час карантину

Зокрема, з 1 червня до 31 серпня фізичні особи підприємці, які належать до І групи платників, а це переважно ті, хто працює на міських ринках, не сплачуватимуть єдиний податок. Також серед затверджених рішень – встановлення на 3-й квартал нульової ставки на нежитлову нерухомість площею до 300 кв. м, яка перебуває у власності юридичних осіб. Крім того, розповсюджувачі зовнішньої реклами з 1 травня по 31 липня сплачуватимуть лише 50 % суми за користування комунальними рекламними конструкціями.

– Всі ці рішення є частиною міської програми по виходу з коронакризи. Ми не можемо залишити без підтримки підприємців, які зазнали значних збитків, бо не працювали в умовах карантину. Ці рішення мають значно полегшити їм життя, – наголосив Володимир Буряк.

Окрім цього, у Запоріжжі розроблять порядок часткової компенсації відсотків за кредитами для малого та середнього бізнесу з міського бюджету. Його мають розглянути на засіданні міськвиконкому та затвердити на наступній сесії, повідомляє сайт міськради.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка була розроблена програма виходу міста з коронакризи. Її готували спільно з провідними експертами. Головна мета – підтримати малий та середній бізнес, який найбільше постраждав через епідемію коронавірусу та введення карантину.

Читайте також: За п’ять років запорізькі бібліотеки стануть надсучасними