Після процедури тварин повертають у звичне середовище

Таким гуманним способом у Запоріжжі зменшують популяцію вуличних собак та котів. Відловом тварин займається міське КП “Побутовик”, яке входить до структури інспекції з благоустрою міськради. Його фахівці виїжджають за заявками запоріжців та забирають тварин у ветклініку. Там чотирилапих оглядають, обов’язково роблять щеплення від сказу та оперують. Також їм чіпляють спеціальні кліпси-чіпи. Вже наступного дня тварин повертають до місць їх проживання, але можуть і залишити в клініці на деякий період. Кошти на проведення процедури виділили з міського бюджету в рамках програми поводження з тваринами міста Запоріжжя, повідомляє сайт запорізької міськради.

Так, у селищі Тепличному на стерилізацію забрали близько 10 чотирилапих безхатченків. Сюди приїжджають вже вдруге. минулого тижня тут стерилізували 8 собак. З відловом допомагали місцеві мешканці, які підгодовують тварин.yYmJUYQs6HEE6BPlBWaJo_1eaf1cr92qnm2d0gt31mas7fs3k

Стерилізують лише тварин жіночої статі. Як розповів начальник інспекції з благоустрою Віталій Лисенко, за рік собака народжує до 40 цуценят.

– Головна мета цієї програми – зменшення чисельності бродячих котів та собак. Стерилізація є повністю гуманною, відповідає нормам чинного законодавства і всім конвенціям щодо захисту тварин. Крім того, це також все безпека. Під час стерилізації собаці обов’язково роблять щеплення від сказу, адже якщо тварина скажена, то може покусати багато людей, – зазначив Віталій Лисенко.

Записати тваринку на безкоштовну стерилізацію можна за номером телефону 067-807-03-73 у робочий час 3 8:00 до 17:00, або написати у приватні повідомлення на офіційній сторінці КП “Побутовик” у “Фейсбуці”. 

Читайте також: У Запоріжжі запрацював новий Telegram-канал про події міста