За втручання Запорізької місцевої прокуратури №1 співробітниками Шевченківського відділення поліції затримано злісного порушника, на якого судом дванадцять(!) разів накладено адміністративний арешт за водіння транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. На підставі рішення суду у правопорушника вилучено та арештовано на три роки автомобіль загальною вартістю близько 100 тисяч гривень.

– Слід зазначити, що за втручання прокуратури стан виконання поліцією постанов суду, якими накладено адмінарешт, значно покращився, – розповіла керівник Запорізької місцевої прокуратури №1 Ірина Бутенко. – Так, за результатами проведених у травні цього року перевірок кількість невиконаних стягнень цієї категорії зменшилась на 40 %.

Крім того, вивченням у судах матеріалів такої категорії встановлено два факти накладення громадських робіт на осіб похилого віку. А це законом заборонено. За цими фактами місцевою прокуратурою внесено дві апеляційні скарги, які на цей час судом розглянуто із скасуванням постанов судів першої інстанції у зв’язку з істотними порушеннями вимог КУпАП.