Керівниця інфекційної лікарні грубо порушила посадові обов’язки, що призвело до НП та людських жертв – юрист

Рік тому в Запорізькій обласній інфекційній лікарні сталася пожежа, в якій загинули 4 особи: 3 пацієнти та молода лікарка. Хто насправді вінен у пожежі та загибелі людей – досі не встановлено судом. Обвінуваууються наразі дві особи – завідувач господарською частиною медичного закладу Ігор Носов та ексдиректор Володимир Шинкаренко.

Проте у справі має збути ще один фігурнат, тобто, фігурантка – т.в.о КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР Ирина Кулеш. Запорізькій адвокат Станіслав Гришин звернувся до Запорізької обласної ради з вимогою негайно провести службове розслідування, відсторонити за звільнити пані Кулеш.

“Підставою для розірвання трудових відносин з керівницею інфекційною лікарні є грубе порушення посадових обов’язків , вимог охорони праці і пожежної безпеки , що призвели до пожежі і людських жертв.
Протиправні дії Кулєш І.О. встановлені висновком комплексної експертизи в межах кримінальної справи, яку так очікували депутати Колесников В’ячеслав, Ірина Лех, Маргарита Трипольська, Олег Чернов, Ігор Артюшенко, Віталий Боговін, Владислав Куценко”, – розповів юрист.273320838_617514809312932_3839014666102543179_n
Він також нагадав, щодо звільненого директора Шинкаренка Володимира з боку обласної ради не було жодних зволікань , його відсторонили та звільнили без жодного висновку експертизи.

“Звільнення Кулєш Ірини доведе, що в Запорізькій обласній раді однакове відношення до керівників комунальних підприємств, відсутня дискримінація і принцип «друзям все, ворогам – закон», – вважає адвокат.