Справжній подарунок отримали мешканці Шевченківського району під кінець року – на вулиці Юності, 85А встановлено сучасний дитячий майданчик.

18 листопада відбулося урочисте відкриття нової ігрової зони. Для мешканців району організували справжнє свято: з конкурсами та іграми, а також подарунками та солодощами.

Як розповів голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Федір Маєр, це вже сьомий дитячий майданчик, відкритий в поточному році. Всі комплекси були встановлені за рахунок коштів депутатів, обраних від Шевченківського району, за підтримки районної адміністрації.

За словами голови квартального комітету № 124 Ганни Саприкіної, боротьба за будівництво дитячого ігрового майданчика тривала близько двох років. Місцеві бізнесмени ніяк не хотіли віддавати дану земельну ділянку в користування громади, але спільними зусиллями батьківського комітету та районної влади дитячий майданчик було встановлено. Зараз на місці колишнього пустиря, постійно заваленого сміттям, розташувався сучасний дитячий ігровий комплекс з різними гірками і гойдалками, пісочницею. Щоб уберегти дитячий майданчик від вандалізму, його оточили парканом. Відкривати ворота рано вранці і закривати ввечері зобов’язалися самі батьки.

Дитячого комплексу тут потребували давно. На території цього кварталу проживає понад 4,5 тис. шевченківців, з них 564 – діти шкільного та дошкільного віку.

Тим часом щасливі батьки і їхні діти вже планують встановлення на дитячому майданчику новорічної ялинки. Після свят, кажуть батьки, будуть домагатися будівництва ще й спортивного майданчика.