За інформацією районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району, 22 лютого на базі школи-комплексу №63 відбувся семінар для керівників закладів освіти Шевченківського району на тему: «Організація діяльності школи-комплексу по реалізації цілей національно-патріотичного виховання».

Відкрила захід начальник територіального відділу освіти Шевченківського району Наталія Перепелиця. У своєму виступі вона акцентувала увагу на важливості та актуальності теми семінару, так як патріотичне виховання, будучи складовою частиною загального виховного процесу, являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність навчальних закладів щодо формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності своїй Батьківщині, готовності до виконання громадянського обов’язку і конституційних обов’язків по захисту інтересів Вітчизни.

Заступник голови районної адміністрації Зоя Лимарчук, побажала всім учасникам заходу плідної роботи по реалізації державної політики в галузі патріотичного виховання підростаючого покоління.

В ході семінару з доповідями виступили директор школи Геннадій Циганов, заступники директора з навчально-виховної роботи Лілія Круликовская, Кирик Ольга, Ольга Степченко. Вони висвітлили методичний супровід реалізації завдань національно-патріотичного виховання в умовах навчального закладу.

У практичній частині семінару було представлено виступ класу-переможця конкурсу «Строю та патріотичної пісні», інсценізація національних традицій України «Дідух», патріотичний флеш-моб.