У Запоріжжі Всеукраїнська естафета «Пишаємося Великою Перемогою» взяла початок біля меморіалу «Скорботна Мати». Саме звідси після запалювання від Вічного Вогню свічі пам’яті стартував автопробіг, ініційований Запорізькою міською організацією Партії регіонів.
Як відзначив секретар міської ради, керівник Запорізької міської організації Партії регіонів Роман Таран, Всеукраїнська естафета пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою» не обмежується святковими днями. Це довгостроковий проект, що покликаний надавати повсякденну допомогу нашим ветеранам.
У ході автопробігу ветерани відвідали багато пам’ятних місць міста: меморіал 60-річчя Перемоги, пам’ятник танковому екіпажу Героя Радянського Союзу Миколи Яценка, меморіал «Летять журавлі» у селищі Леваневського.
У кожне із цих місць урочисто й церемоніально ветерани доставили й частку Вічного Вогню, символу пам’яті по героїчно загиблих захисниках Батьківщини. У ролі почесної варти виступили вихованці запорізького військового ліцею «Захисник».
Автопробіг, очолюваний ретроавтомобілем воєнних часів, одержав «зелений коридор» на вулицях нашого міста, його радо й тепло вітали городяни.
Фінішував автопробіг у запорізькому військовому ліцеї «Захисник», де ветерани провели теплу й цікаву зустріч з його вихованцями. Про свої фронтові будні розповідали полковник Володимир Волобуєв, що воював у танкових військах, Микола Бондаренко – полковник 18-ої танкової дивізії, кавалер трьох бойових орденів льотчик-винищувач Павло Миронов й інші. Не обійшлося й без традиційного концерту. Улюблені ветеранами пісні на військову тематику виконав відомий запорізький музикант Андрій Лобода. Його приклад наслідували й ліцеїсти.
За теплу зустріч керівникам ліцею і його вихованцям подякував один з керівників міської організації Партії регіонів Микола Северін, що вручив хлопцям спортивні м’ячі й побажав майбутнім захисникам Батьківщини такої ж міцності духу, яким володіли їхні героїчні попередники. Не залишилися без подарунків і ветерани, які одержали від активістів ЗМОПР святкові продуктові набори.
Ветерани вчергове довели, що, незважаючи на поважний вік, перебувають у бадьорому настрої й випромінюють невичерпний життєвий оптимізм. Наприкінці зустрічі на всіх чекав святковий обід.