У запорізьких озеленювачів гаряча пора. Робочі КРБП «Зеленбуд» упорядковують зелені зони вулиць, парків, скверів – приводять в порядок газони, висаджують дерева й чагарники.

Вперше у місті реалізується масштабна програма з озеленення територій навчальних закладів. У весняний період заплановано висадити близько 300деревьев та 500 кущів. Варто відзначити, що діти також беруть активну участь в роботах і надалі зобов’язуються допомагати доглядати за знову висадженими рослинами.

Також у квітні, в рамках оголошеного року Японії в Україні, у сквері на центральній алеї парку Трудової Слави по проспекту Соборному місто прикрасили п’ять сакур. Ще 15 будуть висаджені восени поточного року.

Створюються і нові зелені куточки. Днями «зеленбудівці» завершили другу чергу створення скверу у Південному мікрорайоні по вулиці Водограйной, де на місці пустиря висаджені 85 дерев і 115 кущів.

Ведеться планова робота по видаленню старих аварійних дерев. На їх місці комунальники висаджують молоді дерева.

Як розповів директор КП «Зеленбуд» Олексій Анохін, з перших днів травня робітники приступили до благоустрою міських квітників, розташованих біля пам’ятних місць. Тисячі квітів з’являться на Алеї бойової Слави.

– Всього у весняний період буде висаджено близько 40 000 квітів. Заплановано багато цікавих конструкцій та квітучих панно. Для мешканців та гостей обласного центру готуються яскраві та оригінальні сюрпризи, – каже Олексій Анохін.

До міста вже прибули перші саджанці квітів, вирощені в розпліднику Львова.