В регіоні продовжують перевіряти підприємців щодо дотримання правил карантину

Минулого тижня мобільні групи, у складі яких – фахівці Держпродспоживслужби, виконали 677 перевірок на різноманітних об’єктах. Майже на кожному другому виявили порушення карантинного режиму. У закладах не дотримуються маскового режиму та нехтують соціальною дистанцією. Не в усіх магазинах навіть є маркування щодо її дотримання. Також відсутні дані щодо того, як персонал проходить температурний скринінг, не облаштовані місця для дезінфекції рук, відсутній запас засобів індивідуального захисту.

Більше половини порушників (66%) – продовольчі магазини. Також дуже часто не дотримуються карантинних обмежень у кафе, барах, ресторанах, їдальнях – 61% перевірених об’єктів, закладах відпочинку та оздоровлення дорослих – 51%, ринках – 50%. Порушують правила й в перукарнях, салонах краси, непродовольчих магазинах.

На підприємців склали 120 протоколів про недотримання карантинних вимог. Інформацію про порушників передали до органів місцевого самоврядування та Нацполіції, повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Читайте також: У Запорізькій області зросла кількість хворих на коронавірус