Проектом реконструкції аварійного каналізаційного колектора передбачено прокладку нової поліетиленової труби в існуючому каналізаційному колекторі без зупинки його роботи.
Нагадаємо, торік фахівці оцінили стан каналізаційних комунікацій як незадовільний. Труби виявилися зношеними й ушкодженими корозією. Наприкінці 2009 року на одній з ділянок колектора відбулася аварія, яку вдалося оперативно ліквідувати. Наприкінці 2011 небезпечною стала ситуація вже на іншій ділянці каналізаційних комунікацій – у районі вулиці Будьонного. 
«Комунікації зношені, є пориви. Стоки можуть накопичуватися під житловими будинками, вони також порушують ґрунт і негативно впливають на екологічну безпеку міста. Тому завдання ми ставимо так – замінити тут комунікації», – сказав перший заступник міського голови Андрій Іванов наприкінці минулого року про ситуацію на аварійній ділянці колектора.
Роботи на об’єкті почалися в жовтні 2011 року. На заміну труб було виділено 5,3 млн. гривень із міського бюджету. В 2012 році для закінчення робіт з реконструкції колектора заплановано виділити ще близько 14 млн. гривень.
До 1 травня цього року підрядна організація вже освоїла близько 3 млн. гривень. Покладено 495 метрів труб і побудовано 4 нових колодязі. Роботи проводилися без відключення водопостачання в житлових будинках.
Як відзначає директор ЧАО «ПМК №28 Водстрой» Микола Позняк, у результаті перегляду проекту ремонтних робіт з’явилася можливість заощадити міському бюджету близько 5 млн. гривень.
«Ці кошти будуть спрямовані на інші проблемні питання водопостачання Хортицького району, а також задля запобігання можливих аварійних ситуацій», – сказав Андрій Іванов.