За останні роки як ніколи раніше приділили велику увагу ремонту внутрішньоквартальних доріг. У поточному році заплановано виконати великі обсяги робіт. Всього силами КП «ЕЛУАШ» передбачено відремонтувати 69800 кв. м внутрішньоквартальних доріг міста. Це близько 100 об’єктів у всіх районах Запоріжжя.

На цьому тижні «елуадовці» працюють у Хортицькому районі. Одним із перших об’єктів почали ремонтувати дороги за адресою пр. Преображенського, 7, 9.

– У цьому році на ремонт внутрішньо квартальних доріг у нашому районі закладено 2.8 млн. грн.. Це понад 11 проблемних об’єктів. Були проведені обстеження доріг, які знаходяться у найгіршому стані, – розповів голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району Олександр Пшеничний. – Також враховували звернення мешканців. Ремонти виконуються як на самій внутрішньодворовій території, так і упорядковуються під’їзні шляхи і виїзди з дворів.

На цьому об’єкті задіяні 6 працівників КП «ЕЛУАШ» та 7 одиниць техніки. Трактор вантажив у машину залишки старого покриття і його вивозили.  Вже у  дворі вдалося вирівняли дороги, підняли зливові стоки, бордюри, щоб дощова вода на дорозі не збиралася і не утворювалися калюжі.

– За цей час ми вирізала близько 2175 кв. км. старого покриття. Замінили два метри бордюри, де були провали, зрізали 5 см. старого асфальту. Усього буде покладено 300 тон асфальтобетону, – говорить начальник ділянки Хортицького району КП «ЕЛУАШ» Олексій Бука.

Мешканці цього двору раді таким змінам. Адже раніше цим питанням ніхто не займався.

– Я живу у цьому будинку 10 років і за цей час тут нічого не робили. Маю двох діток, і коли ідеш з коляскою по цих дорогах, а особливо восени, коли великі калюжі, просто жах. Тому ми дуже раді, що зараз тут зроблять ремонт, – розповідає Вікторія, мешканка будинку №9 .

Валерія КОНСТАНТИНОВА