25 березня представники міської влади представили нового директора КП «Дубовий гай» – Олега Григоровича Комаренка.

«Олег Комаренко більше 20 років пропрацював на керівних посадах на АвтоЗАЗі і представництві ЗАТ «Оболонь». Зараз є директором спортивного клубу «Ведмідь» і ОСББ «Сонячний будинок 2015» . Цілі та позиції, які він запропонував у плані розвитку «Дубового гаю» були найбільш актуальними та прийнятними до цього підприємства», – пояснив вибір кандидата заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Але чиновник зазначив, що договір з новим керівником укладений лише на три місяці. За цей період він має довести свою компетентність. Крім того, за його діями буде слідкувати робоча група, створена за наказом мера, та громадськість.

Олег Комаренко такої відповідальності не боїться і хоче створити парк, яким буде пишатися все Запоріжжя. Першими кроками на посаді директора він бачить перевірку комерційної діяльності, проведення аудиту та інвентаризації. Після того, як він реалізує кризовий менеджмент, він почне розвивати парк разом з громадськістю. Новий керівник хоче зберегти колектив, який працював у парку раніше. Також він дасть Інзі Железняк-Кранг, яка два тижні виконувала обов’язки директора КП “Дубовий гай”, проявити себе на посаді заступника з комерції.