20 серпня, у рамках Дня сім’ї, на центральній галявині «Дубового Гаю» пройшло шкільне свято «День олівця». Для дітей були проведені конкурси дитячих малюнків, безкоштовні майстер-класи від художньої студії та активні ігри з аніматорами.

«Ми зібрали дітей, для того, щоб зробити їм справжнє свято перед навчанням та долучити до художнього мистецтва. «Дім канцелярії» – виступив організатором цього заходу, а долучилися до нього запорізьке товариство Червоного Хреста, центр підтримки сім’ї та інші», – поділилась проект-менеджер «Дому канцелярії» Ганна Левченко.

Програма заходу включала в себе майстер-класи з художнього мистецтва від студії G-Art, орігамі, уроки з розпису пряників. Також для дітей були представлені лотерея від Червоного хреста, безкоштовне малювання за технікою Ебру та ігри з аніматорами від дитячого розвиваючого центру «Step by step». На святі діти могли створювати художні шедеври за допомогою олівців, фарби і різнокольорової крейди. Для дітей розіграли більше 50 подарунків: від зошита до набору з олівцями.

«Наша дитина дуже сумує за дитячим садочком. Вони завжди займались малюванням і ліпленням, розмальовували меблі та іграшки. На заході наша дитина дуже захоплено спостерігала за тим, як малюють інші, та швидко долучилась до справи. Зараз ми розуміємо, що їй це надто подобається і тепер ми маємо намір віддати її до художньої школи», – розповіла мама маленької Олі.

Крім того, у рамках заходу відбувся ярмарок, де батьки мали змогу придбати канцелярські товари для дітей.

Олександра Бекірова, фото автора