Капітальний ремонт приміщень жіночої консультації Центральної клінічної лікарні №4 Заводського району планують завершити в поточному році. Таке завдання було поставлене в ході виїзної наради, яку провів сьогодні заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Ця жіноча консультація розташована в окремому двоповерховому будинку по вулиці Вроцлавської, 11а. Приміщення давно потребували ремонту. Роботи стартували в листопаді минулого року. На даний момент закінчено капремонт кабінетів, коридорів на другому поверсі. Найближчим часом планується перейти до робіт на першому поверсі. Також планується відремонтувати покрівлю, виконати ряд інших робіт.

У нараді взяли участь представники департаменту охорони здоров’я міської ради, проектної та підрядної організацій, депутат міської ради Павло Михайлик, який представляє Заводський район.

Представники підрядної організації повідомили, що якщо не виникне проблемних питань, то об’єкт можна буде завершити в листопаді поточного року. Таким чином, вже в цьому році жіноча консультація може бути введена в експлуатацію.

– Контроль за виконанням робіт необхідно посилити. Не можна допустити зриву графіків виконання капітального ремонту. До кінця поточного року роботи на цьому об’єкті необхідно завершити, а жіноча консультація в Заводському районі повинна бути здана в експлуатацію, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.