Колективи “ПриватБанку”, “Запоріжнафтопродукту”, студенти Запорізького національного університету підтримали акцію “Чисте місто”, яка проводиться в Запоріжжі з ініціативи міського голови Олександра Сіна.
У суботу близько 300 осіб прибирали сміття і садили дерева у парку “Дубовий гай”. В ході суботника вивезено близько десяти машин зі сміттям, посаджено 50 дубів. Саджанці дерев придбано на кошти банку і клієнтів, які так само брали активну участь у суботнику.
За словами директора філії запорізького регіонального управління “ПриватБанку” Віктора Остапенка, прибирання сміття та висадка дерев – це перший етап, трохи пізніше колектив банку планує посадити в парку “Дубовий гай” понад 50 кущів троянд. “Ми із задоволенням відгукнулися на заклик міської влади Запоріжжя: взяти участь в акції “Чисте місто”, і для наших колективів проведення суботників – це традиція. Цей рік для “ПриватБанку” – ювілейний, і на честь 20-річчя ми висаджуємо 20 000 дерев по всій Україні, проводимо екологічні акції. У декількох районах нашої області створимо нові парки та алеї, в Запоріжжі будемо брати участь у суботниках і в озелененні рідного міста”, – розповів журналістам Віктор Остапенко.