Запоріжці!

Дуже важлива новина. Сьогодні, з четвертої години вечора, і аж до шостої години ранку понеділка у місті буде діяти комендантська година.

Тобто сьогодні після четвертої, а також завтра вам взагалі не можна знаходитися на вулицях. Для цього є дуже серйозні підстави. Обов’язково залишайтеся вдома. Виходити можна тільки для того, щоб спуститися в укриття під час повітряної тривоги.

Поставтеся до цього дуже відповідально. Поки є час, підготуйтеся. Це все заради вашої безпеки, заради безпеки нашого міста та задля нашої перемоги.

Окремо звертаюся до керівників підприємств. Якщо у вас є така можливість, то змініть прямо зараз робочий графік і залиште працівників сьогодні на дві зміни. Так вони зможуть продовжити свою роботу у комендантський час і ваші підприємства не зупиняться.

Тепер, як завжди, до новин з лінії фронту у запорізькому напрямку. Ситуація там швидко змінюється. Зараз наші військові зупинили противника. Активного протистояння на цей час немає, але окупанти систематично обстрілюють наші позиції, застосовуючи міномети, танки, гелікоптери та ракетні системи.

Українські захисники у свою чергу «гаряче» зустрічають ворога на рідній землі. Протягом доби наші бійці знищили ворожу автомобільну техніку з десантом окупантів. Рашисти постійно несуть втрати.

На превеликий жаль, втрати є і у нас. Учора під час обстрілу передмістя Запоріжжя загинуло дев’ять людей (один з них – співробітник Державної служби надзвичайних ситуацій). Ще сімнадцять людей поранено і п’ять травмовано. Серед поранених є дві цивільних людини та три представника ДСНС.