Сьогодні співробітники управління СБУ у Запорізькій області проводять обшуки у міськраді

Ситуацію з обшуками прокоментував на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк. Міський голова зазначив, що останні півроку міська влада живе в умовах постійних атак силовиків – правоохоронці поводять обшуки, показові виїмки документів. Не став винятком і період карантину. І це при тому, що кількість хворих на коронавірус у Запоріжжі невпинно зростає. Зокрема, на сьогодні в місті вже офіційно підтверджені 9 випадків захворювання на коронавірус.

Мер Запоріжжя висловив обурення стосовно такої поведінки правоохоронців. Володимир Буряк зауважив, що зараз всі служби мають об’єднатися, як ніколи раніше, щоб протидіяти «ворогу», який активно поширюється.

– Така поведінка викликає повне нерозуміння, адже сьогодні міська влада працює в посиленому режимі, намагаючись тримати ситуацію з коронавірусом під контролем. Причини таких дій все ті ж, політичні. Запевняю – вистоїмо й цього разу. Але наголошую, що зараз такі ігри носять вкрай небезпечний характер. Сьогодні не час розхитувати ситуацію через політичні амбіції певних сил. У нас наразі є більш серйозна та масштабна проблема, – написав Володимир Буряк.

Міський голова наголосив, що правоохоронцям буде надане усе необхідне. Однак документи по тій справі, яку розглядають силовики, були вилучені ще в жовтні. Тому необхідність знову щось вилучати, тим паче в такий складний для міста період, незрозуміла. Володимир Буряк розповів, що міська влада працює в штатному режимі. Місто знаходиться на карантині. По всіх напрямках продовжується активна робота.

Читайте також: Запорізькі ОСББ отримають безкоштовні засоби для дезінфекції будинків