У китайському Тайбеї відбувся чемпіонат світу з сумо серед юніорів. У статусі одного з лідерів збірної України вирушила на змагання запоріжанка, вихованка СК «ХортА» дворазова чемпіонка світу з сумо Карина Колесник.

На світовій першості вихованка ЗТУ (заслуженого тренера України) Романа Білки виступала у найлегшій жіночій вазі – до 60 кг. Відзначимо, що нашій спортсменці випала честь відкривати своїм поєдинком чемпіонат світу. І Карина не підвела, показавши клас – лише кілька секунд знадобилося українці, аби блискавичним прийомом відправити за межі дохьо (певна лінія ковра) польську суперницю. У півфіналі Карина обрала іншу тактику і знов опинилася у виграші, здобувши швидку перемогу над представницею батьківщини сумо – японкою. А у фіналі на нашого лідера чекала зустріч з росіянкою, цю суперницю Карина вже колись перемагала на чемпіонаті Європи. Та цього разу зірки були на боці опонентки. Спроба Колесник провести швидкий прийом на початку поєдинку видалася невдалою. Натомість суперниця скористалася моментом і схопила Карину за мавасі, опинившись у більш зручному положенні. Попри це українка боролася до останнього і виштовхати її за дохьо росіянці виявилося ой як не просто. І все ж перевага виявилася на боці конкурентки, а Карина здобула «срібло» чемпіонату світу.

Цього ж дня дніпрорудненська спортсменка поповнила свою колекцію нагород з чемпіонату світу ще й «бронзою», виступаючи у командних змаганнях. У півфіналі українки програли японкам. А у боротьбі за третє місце виграли у збірної господарок змагань – Тайпею. Здобувши «золото», два «срібла» і «бронзу», українські юніори стали третіми на чемпіонаті світу-2018 серед 55 країн!