Чергове рішення суду на користь незаконно звільненого Дмитра Івченка, керівника КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” Запорізької міської ради. Рішенням суду його поновлено на посаді, й рішення повинно бути негайно виконане.

Ми вже писали про незаконні дії секретаря міської ради Анатолія Куртєва щодо “реформ” медицини та реорганізації лікувальних закладів Запоріжжя. Це в тому числі безпідставне звільнення директора 5-ї міської лікарні, який знаходився на лікарняному та вже мав на руках законне рішення про поновлення на посаді.

Так у свіжому рішенні суду визнано незаконним і скасовано розпорядження Запорізького міського голови за підписом секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва про звільнення 19.07.2023 директора 5-Ї міської лікарні Дмитра Івченка.Починаючи з грудня 2022 року лікарня потерпає від бездумних дій міської ради.

Директору закладу Дмитру Івченку разом з колективом через суд приходиться вже не вперше відстоювати та боротись за долю закладу, й це все у воєнний час та у прифронтовому місті. Годі й нагадувати, що влада повинна підтримувати та допомагати медикам, а не заважати та «реорганізовувати».

Та не зважаючи на всі позитивні рішення суду в інтересах лікарні, продовжує відбуватись чергове свавілля та беззаконня з боку міськради. Виходить, закон для них порожній звук, і вони можуть чинити все, що їм заманеться?

Сподіваємось, що вже скоро настане час відповісти за свої рішення та дії.