Правда на боці тих, хто на боці правди, – пишуть на Фейсбук-сторінці установи.

18 липня Орджонікідзевським районним судом у відкритому судовому засіданні було розглянуто справу за позовною заявою Дмитра Івченка до Секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва про визнання незаконним та скасування розпоряджень «Про відсторонення Івченка Д.В. від виконання службових повноважень» , «Про оголошення догани» та «Про звільнення та дострокове розірвання контракту з Івченко Д.В.»

Суд постановив: позовні заяви Дмитра Івченка – задовільнити. Визнати протиправним та скасувати розпорядження Запорізького міського голови «Про відсторонення Івченка Д.В. від виконання службових повноважень» , підписане секретарем Запорозької міської ради Анатолієм Куртєвим.

Визнати протиправним та скасувати розпорядження Запорізького міського голови «Про оголошення догани» , підписане секретарем Запорозької міської ради Анатолієм Куртєвим.

Визнати протиправним та скасувати розпорядження Запорізького міського голови «Про звільнення та дострокове розірвання контракту з Івченко Д.В.» , підписане секретарем Запорозької міської ради Анатолієм Куртєвим.

Також суд виніс рішення поновити Івченка Д.В. на роботі на посаді директора КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР з дня його звільнення.