Сучасне та комфортне укриття у палаці культури «Титан» облаштували цього року за кошти міського бюджету. Укриття зробили багатофункціональним, щоб люди могли не тільки перечекати повітряну небезпеку, але й з користю провести час. Площа укриття складає близько 300 квадратних метрів, і може вміщувати у собі одночасно до 600 людей. Тут є два входи та два виходи, що відповідає всім нормам безпеки.

Довгий час це приміщення використовувалось як технічне, але з початком повномасштабного вторгнення тут розпочались ремонтні роботи. Тут оновили освітлення, комунікації, санвузли, встановили сучасну вентиляцію, зробили косметичний ремонт та декорували приміщення за допомогою дизайнера.

Окрім того, на базі цього укриття тепер з’явилась можливість проводити творчі заняття та культурно-мистецькі заходи. Наразі вони тут проходять майже щодня.

У той самий час, за словами представників ПК «Титан», укриття цілодобово відчинене для всіх запоріжців. Їх тут завжди зустріне черговий палацу культури.

Окрім того, тут також функціонує “Пункт незламності”, де запоріжці завжди можуть пригоститись теплими напоями, перекусами, скористатись дитячою кімнатою, кімнатою матері та дитини чи підзарядити свої гаджети.