26 вересня в актовій залі Запорізького національного університету зібралися найрозумніші студенти міста, аби позмагатися в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».
В інтелектуальній битві змагалися за першість шість вишів: ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА, ЗІЄІТ, КПУ, медичний університет. Завданням учасників було відповісти на 36 запитань, на кожне з яких відводилося по 60 секунд. Питання стосувалися усіх сфер життя: кіно, історія, персоналії, література тощо. Переможці ігор отримали грамоти та кубки.
«ЗС» поспілкувалася з учасниками інтелектуальної гри.
Владимир Борщевич, студент ЗДІА:
– Наша команда називається «Гідромєх» і складається з шести чоловік. Найпростішим запитанням для нас було питання про Бутера Бродського, ми на нього найшвидше відповіли. Найцікавішим завданням було про книгу «Одна боротьба». Насправді у нас повна імпровізація сьогодні тому результатом не дуже задоволені.
Юлія Лукащук, студентка ЗНТУ:
– Наша команда називалася «Мокра чайка». До «Що? Де? Коли?» цілеспрямовано не готувалися, в основному, читали і обговорювали цікаві статті з інтернету. Найскладнішим виявилося питання про твір «Сто років самотності» і ювілею його написання, оскільки члени нашої команди не були знайомі з цим романом. Досить кумедним, на мій погляд, було питання про Сімбу. Результатом не задоволені, оскільки вважаємо, що досконалості не має меж.
Інна Гриценко, студентка ЗНУ:
– Наша команда називається «Фальшивомонетники Мідаса». Під час підготовки ми читали цікаві статті, книги, енциклопедії, наукові факти. Усі запитання були нейтральними, але найскладнішим було питання пов’язане з Фаустом. Тому що питання було складно сформульоване. Найпростішим питанням було про Ватсона, ми одразу відповіли на нього. В цілому ми впоралися добре, але хотілося би краще.
За результатами «Що? Де? Коли?» найрозумнішими виявилися студенти ЗНТУ.