Майже 10 тисяч дітей отримають подарунки до новорічних свят

У Запоріжжі є гарна традиція – щороку 19 грудня під стінами міськради збираються помічники Святого Миколая. Після театралізованої вистави вони роз’їжджаються по всіх районах міста та вітають дітлахів, які за станом здоров’я не можуть взяти участь у міських новорічних святкуваннях. Цей рік не став винятком. І, хоча, через карантинні обмеження проведення масових заходів під забороною, це не означає, що запорізька малеча залишиться без вітань та подарунків.

На своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів, як вітатимуть дітлахів цього року.

– Передноворічні дні надзвичайно казкові: віра в дива, пошук подарунків для близьких і надія на те, що всі мрії та бажання здійсняться. Особливо на свята чекають діти. Щороку 19 грудня ми проводили благодійну акцію, під час якої помічники Святого Миколая вітали дітей пільгових категорій. І хоча цього року масові заходи відмінені через карантинні обмеження, майже 10 тисяч дітей отримають подарунки! – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що свято має бути у кожного, тому з бюджету міста виділені також кошти на придбання понад 2000 продуктових наборів для підопічних Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування. Також Володимир Буряк звернувся до запоріжців, які знають когось, хто самотній, із закликом подарувати цим людям тепло та святковий настрій.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в місті вже засяяла святкова ілюмінація та запалили вогні на головній ялинці.

Читайте також: Запоріжців застерігають від купівлі нелегальної піротехніки