Серійну крадійку затримали днями оперативники Комунарського райвідділу міліції.
35-річна жінка полюбляла прогулюватися по місцевих кафе і там знайомитися з чоловіками. Обирала вона чолов’яг напідпитку, приєднувалася до їх столика, а потім, перехиливши ще чарочку чогось міцного, “залізала” до їхніх кишень.
Здобиччю підозрюваної найчастіше ставали мобільні телефони та гроші. Найсолідніший куш злодійці вдалося зірвати наприкінці липня цього року. В одному з кафе спокусниця напоїла 49-річного чоловіка до безтями, а потім зняла з його руки годинник і золоту каблучку. Чоловік бачив, що коїться, але не в змозі був чинити опір. Збиток становив більше 5 тисяч гривень.
Наступного дня потерпілий звернувся в міліцію за допомогою. Чоловік описав вечірню подругу і розповів, як потрапив на гачок до зловмисниці, залишившись без особистого майна. За названими ним прикметами особа підозрюваної була встановлена. А через деякий час міліціонери з’ясували і її місцезнаходження. Жіночка виявилась старою знайомою правоохоронців: раніше вона вже була засуджена за корисливі злочини. Викрадене майно злодійка продавала, а гроші витрачала головним чином на спиртні напої.
На теперішній час доведена причетність затриманої до скоєння трьох подібних злочинів у Комунарському районі Запоріжжя. Стосовно неї порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до чотирьох років.