У Запоріжжі соціально незахищені категорії населення можуть отримати матеріальну допомогу на придбання водонагрівача.

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення Запоріжжя, яка фінансується з бюджету Запорізької міської територіальної громади, матеріальна допомога надається:

– особам, які є отримувачами субсидій та пільг (з урахуванням доходів);
– родинам, які виховують двох або більше дітей з інвалідністю;
– родинам, в яких дітей з інвалідністю виховують батьки з інвалідністю;
– особам, які отримують соціальну послугу догляд вдома в Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Розмір одноразової виплати складає 6 000 грн. Гроші виплатять єдиним банківським або поштовим переказом, про що отримувачів поінформують через СМС-повідомлення.

Для того, щоб оформити матеріальну допомогу, необхідно надати відповідну заяву до управління соціального захисту населення за районом проживання. Також до заяви потрібно додати такі документи:

– довідку про реєстрацію місця проживання заявника у Запоріжжі;
– документ або його копія, що підтверджує відповідну категорію;
– копію паспорту громадянина України (ID-картки) заявника;
– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера) за умови відсутності інформації про такий номер у паспорті в формі ID-картки;
– у разі необхідності інші документи.

Також на сьогодні до районних управлінь надійшли документи ще від 516 осіб, які отримують соціальну послугу «догляд вдома». Для цієї категорії виплати заплановані у серпні.