Депутати міськради від Партії “Єднання” від імені громади міста привітали соцпрацівників та побажали їм сил і терпіння

Соціальні працівники Запоріжжя відзначають професійне свято. Їх привітали депутати міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання” Геннадій Наумов, Геннадій Васильчук та Олександр Оніщенко.

“Соціальні працівники – це люди із великим серцем. Прийміть нашу щиру подяку за вашу працю. Щоденну, самовіддану, важку як фізично, і морально. Ви допомагаєте знову повірити в себе людям, які опинилися у складних ситуаціях, підтримуєте тих, хто просто не виживе, опинившися віч-на-віч із проблемами та бідами. І це заслуговує на величезну повагу! Бажаємо вам сил і терпіння, хай добро, яке ви даруєте людям, повернеться до вас сторицею. І найголовніше: нехай ваші підопічні радують вас своїми успіхами, які, безперечно, є і вашою заслугою”, – зазначив Геннадій Наумов.

А депутат Олександр Оніщенко підкреслив, що соціальний працівник – не стільки професія, скільки спосіб життя. “Ви несете добро і радість людям, які потребують допомоги. Ваша робота затребувана та необхідна. Дякую за вашу працю!”, – розповів депутат. 253565170_1061150017980758_4226867926077827585_n