У Запорізькій області на строкову службу призовуть більше 900 юнаків

Завдання на призовну кампанію «Весна-2019» Запорізькій області поставлено в кількості 794 солдатів, але з урахуванням резерву планується призвати 958 молодиків. Найбільше юнаків буде призвано в Запоріжжі – 323.

Молоді солдати поповнять ряди Збройних Сил України – 348, Національної гвардії України – 215, Державної прикордонної служби України – 201 та Державної спеціальної служби транспорту – 30.

Нагадаємо, призову на строкову службу підлягають юнаки 1992 – 2001 р. н. Термін проходження служби – 18 місяців, з рівнем вищої освіти “спеціаліст”, “магістр” – 12 місяців. У зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються. Мінімальне грошове забезпечення солдата складає 350 грн, а в подальшому залежить від посади та військового звання. Під час призову на строкову службу виплачуються кошти у розмірі близько 4000 грн. За юнаками зберігається попереднє місце роботи і середньомісячна заробітна плата на весь період служби.

Солдат після 6 місяців строкової служби може укласти контракт терміном на 3 роки або після 11 місяців служби – на 6 місяців, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Нагадаємо, запоріжців вже почали викликати до військкоматів.