Різке похолодання загострило проблеми старту опалювального сезону в Запоріжжі. Не дивлячись на оптимістичні повідомлення влади, люди кажуть, що досі не дочекалися тепла в оселях.

У понеділок ввечері в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв звітував, що тепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без тепла.

Він додав, що старт опалювального сезону у місті фізично не може пройти без аварій через зношені труби, що не мінялися десятиріччями.

“І все ж місто підготувалося до опалювального сезону більш якісно, ніж раніше, – стверджує Анатолій Куртєв. – Показник – відносно невелика кількість поривів (на третину менше, ніж у минулому році та у 2,5 з половиною рази менше, ніж в позаминулому). Один з таких поривів на мережах, які йдуть від котельні, що обслуговує Олександрівський район та Південний мікрорайон, вже усунуто. На будинки подано теплоносій і на ранок вони мають бути з опаленням”.

Ліквідація аварій на інших мережах триває. Щоб швидше дати людям тепло, тепловики працюють цілодобово. Так буде і далі, попри комендантську годину.

Загалом на цей час з опаленням 100% комунальних закладів соціальної сфери і 97% будинків, – за офіційними даними на вечір 20 листопада.

Але численні скарги жителів є свідоцтвом того, що ці дані перебільшені.