У понеділок, 25 червня, відбувся особистий прийом міського голови Володимира Буряка. Традиційно, мешканці звертались до голови міста щодо вирішення питань житлово-комунального господарства.
Так, Юрій Велігура, інвалід першої групи, заслужений тренер України, стурбований аварійним станом каналізаційних мереж власного будинку по вулиці Південне шосе, 2Б. Чоловік неодноразово звертався щодо заміни каналізаційного випуску, через несправність якого в під’їзді виникли антисанітарні умови.
Як зазначив голова управляючої компанії «Запоріжремсервіс» Сергій Ращепкін, заміна випуску була запланована на перший квартал, але була перенесена. Крім того наголосив, що в мешканців є заборгованість оплати утримання будинку. Однак, Володимир Буряк зазначив, що обіцянки людям мають бути виконані, а борги – це реакція мешканців на неувагу до їхніх потреб. Він доручив до кінця червня завершити заплановані ремонтні роботи.
Також до міського голови звернулась мешканка будинку в Заводському районі Світлана Солодка.
– Нашому будинку більше 30 років. За цей час вийшли з ладу інженерні мережі. Ми багато років підіймали це питання, однак досі нас не почули, – зазначила жінка.
Як зазначив голова департаменту ЖКГ Сергій Польовий, щодо заміни інженерних мереж було проведено тендер, і роботи розпочнуться вже наступного місяця.
Однак на цьому негаразди в будинку не закінчуються. Покрівля будівлі також в аварійному стані, через що вода потрапляє в під’їзд та квартири верхніх поверхів.
В ході зустрічі Сергій Польовий розповів, що на ремонт покрівлі за даною адресою необхідно понад мільйон гривень. Однак ці роботи не заплановані на поточний рік. Крім того, буде проведений поточний ремонт ганків, проведена обрізка дерев. Володимир Буряк озвучив відповідальним особам завдання, які необхідно вирішити в 2018 році.
– Чому ви ігноруєте скарги мешканців? Вони зверталися до вас за допомогою. Будинок потрібно негайно ремонтувати. Знайдіть з бюджетного резерву кошти для ремонту покрівлі в цьому році – це питання вже не терпить зволікань. Також в цьому році потрібно привести в порядок фасад першого і другого під’їздів. І третє важливе завдання на поточний рік – заміна каналізаційної системи, – зазначив Володимир Буряк.