Одіозний депутат Запорізької міської ради від фракції «Батьківщина» Віталій Рябцев не має наміру погашати борги за житлово-комунальні послуги

Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», Віталій Рябцев, який є членом комісії з питань життєзабезпечення міста, має заборгованість за послуги ЖКГ, що вже налічує десятки тисяч.

Сьогодні це питання підняли під час засідання цієї комісії. За словами директора департаменту ЖКГ Сергія Польового, борг Рябцева складає вже більше 60 тис. грн.

– На автівку збираєш? – пожартували колеги депутата по комісії.

– Наші комунальні підприємства ледве зводять кінці з кінцями. Міська влада виділяє фінансову допомогу з бюджету, адже в них виникають проблеми з виплатою зарплати працівникам саме через неплатежі. Таким чином, замість Віталія Рябцева за комунальні послуги платять всі мешканці міста, які платять податки, – підкреслив Сергій Польовий.

Сам Рябцев заявив, що принципово не платить керуючій компанії та концерну «Міські теплові мережі».

– Не плачу й платити не буду! Принципово! Я не сплачу жодної копійки, – проскандував Рябцев.

Його колеги зазначили, що за послуги ЖКГ треба платити. Дехто навіть запропонував забрати в Рябцева квартиру за несплату.

– У місті 25 тисяч боржників. Але коли серед них депутат, який заявляє, що платити не треба, він має розуміти, що наносить шкоди комунальному підприємству. Це не просто людина, це депутат, який формує в Запоріжжі політику в сфері ЖКГ. Що можна вимагати від населення, коли депутат себе так поводить, – сказав генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.