Минулого року в кожному районі міста в рамках міської програми «Шкільний стадіон – в кожен район міста» відкрили сучасні спортивні комплекси. Такий стадіон з’явився і на території загальноосвітньої школи № 33, що в Заводському районі. Не минуло і року, а він уже став центром спортивного життя в Заводському районі.

На цьому стадіоні вже були проведені такі масштабні спортивні заходи, як спартакіада ??серед шкіл, тут займаються вихованці різних секцій, а уроки фізкультури стали набагато цікавішими. Також сюди приходять усі любителі здорового способу життя Заводського району.
Минула п’ятниця для школярів 33-ої школи завдяки стадіону стала надзвичайною та наповнилася яскравими враженнями, адже в цей день тут відбулося свято спорту «С3: Спортивні, Сучасні, Сміливі». Позитиву та гумору додало те, що в змаганнях взяли участь не тільки діти, але і їхні батьки та вчителі. Спонсором змагань виступив депутат міськради від фракції «Опозиційний блок» Павло Михайлик. Він організував призи, кубки, медалі та подарунки для учасників свята. А окрім цього, і необхідні для початкової школи крісла-груші для відпочинку і багато іншого.
– Перш за все, я хочу сказати, що проект «Шкільний стадіон» – дуже класний проект! Тож його необхідно підтримувати та наповнювати цікавими заходами. Я дуже хотів організувати для школярів сімейне спортивне свято, у якому візьмуть участь і батьки. Дуже приємно, що ідею підтримали усі учні, вчителі та батьки взагалі були у захваті. Девіз свята «Спортивні, Сучасні, Сміліві» дуже влучно описує учасників цих змагань. Вони люди сучасні, розкуті, красиві. Захід дозволив батькам та дітям весело провести час разом, а школярам поглянути на вчителів по-новому. На змаганнях представлено не менше 8 видів спорту. Тепер це спортивне свято стане доброю традицією і буде проходити кожного вересня, – розповів Павло Михайлик.
Як розповіла директор школи Лариса Булат, усі класи активно готувалися до змагань, аби показати свою спортивну майстерність. Кожен обрав на святі спорт до душі.DSC_0497
– Оскільки локації стадіону – це гандбол, волейбол, баскетбол, воркаут, тренажери, міні-футбол, легкоатлетичні локації і бігова доріжка, ми намагалися задіяти їх усі. На кожній локації є збірна батьків та учнівські команди від класів. Вони змагаються за призи та хочуть перемогти, але в результаті задоволеними залишаться усі, адже найголовніші і важливі призи Павло Андрійович роздасть незалежно від статусу команди на змаганнях, – розповіла Лариса Бут.DSC_0618
Батьки та діти долучилися до змагань із великим завзяттям, вони не лише конкурували у спорті, але й жартували один над одним. У деяких батьків та дітей навіть проявився талант коментаторів. У змаганнях з перетягування канату взяв участь навіть сам Павло Михайлик. Але найбільше уваги привернула гаряча боротьба за найкращу футбольну команду. Усі хвилювалися, діти спочатку почали перемагати батьків, але незабаром чоловіки згадали молоді роки та завдяки досвіду все ж наздогнали та перемогли нащадків. Боротьба була і справді серйозна: були і хитрі маневри, і вдалі паси, а агресивні атаки з падіннями. Чимало батьків після змагань казали, що тепер почнуть регулярно ходити з дітьми на стадіон.