Неочікуваний шторм грянув у Запоріжжі. Усю ніч йшов дощ та сніг, а сильні пориви вітру ламали та виривали з корінням дерева. Люди, які живуть у часному секторі розповідають, що буревій ледь не позносив з дахів шифер. А на ранок запоріжців зустрічало не квітневе сонечко, а зимовий засніжений ранок, який час від часу лупцював перехожих то снігопадом, то зливою, а інколи й тим та іншим одночасно. 

Повалені дерева перегородили проїжджу частину та тротуари, у деяких людей, що живуть у військовому містечку, з 7 ранку немає світла. Однак комунальники, не покладаючи рук, тяжко працюють, аби знешкодити наслідки стихії.

В Олександрівському районі роботи розпочались ще вночі, зазначає виконроб КП «Зеленбуд» Тетяна Бараніна: «Лихо застало зненацька, одразу ж виїхала аварійна машина з вишками та бензопилами усувати наслідки негоди. З восьмої ранку наша бригада за наданими адресами райадміністрації виїжджає на повалені дерева та гілля. В першу чергу звільняємо проїжджу частину та тротуари, щоб мешканці могли вільно пересуватися вулицями.

Одним з проблемних місць став тротуар біля зупинки «Шкільна» – великий клен перегодив усю перехожу частину, та завдяки злагодженій роботі бригади його швидко розпиляли, завантажили на вантажівку та вивезли.

Далі комунальники рушили на вулиці Шкільну, Запорізьку, Гоголя, Поштову та Троєцьку.

Якщо КП «Зеленбуд» прибирає центральні вулиці, то на внутрішньо-квартальних ділянках працює КП «Наше місто». До речі, у сусідньому дворі по цій же вулиці якраз проводились роботи з розпилу повалених дерев, які перегородили вихід з під’їзду.

Незгода додала роботи і КП “Титану”, ми також стали свідками, як їх співробітники прибирають вулиці.

Про те, як далі міська влада планує роботу з усувення наслідків бурі, читайте у четверговому номері газети “Запорозька Січ”.