Традиційно, у цю середу пройшла чергова комісія з життєзабезпечення. На цей раз депутати обговорили проект нового трубопроводу до лівого берега міста, нові програми в сфері охорони здоров’я та долю Правобережного пляжу.

 Позитивно депутати віднеслись до проекту рішення департаменту інфраструктури та благоустрою яке охопило широке коло проблемних питань. Зокрема, він передбачає реконструкцію та оновлення мереж зовнішнього освітлення, будівництво світлофорного об’єкту на перехресті пр. Маяковського – вул. Патріотична та Незалежної України – вул. Сталеварів. Планується капітальний ремонт зливової каналізації на перехресті пр. Соборного – пр. Металургів, реконструкція зливової каналізації по вул. Задніпровській  та капітальний ремонт автодороги по вул. Бузковій.

Також, департамент інфраструктури та благоустрою надав на розгляд пропозиції щодо встановлення модульних туалетних кабін (у скверах Яланському, Олександрівському, Заводському та парках  ім.. Гагаріна, ім.. Клімова, Металургів), реконструкції зовнішніх мереж водопостачання  та водовідведення на території центального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай». Окремо директор департаменту Марина Байло зупинилась на реконструкції каналізаційного колектору на дні озера: «За 50 років експлуатації ділянка колектору, знаходиться в зношеному стані та у разі його руйнування загрожує забрудненню водойми каналізаційними стоками, що задасть великої шкоди екологічному становищу. Тому необхідно розширити існуючу греблю, вивести колектор із води. Проектом передбачається проведення робіт з благоустрою поверхні греблі.  Виконання цих заходів надасть можливість своєчасно проводити роботи з перепідключення даного колектору у разі виникнення аварійної ситуації та уникнути загрози припинення водовідведення каналізаційних стоків,  а також забруднення  озера в парку відпочинку Дубовий гай».

Депутати комісії підняли питання про відкриття пляжного сезону, зокрема зацікавила затяжна Правобережного пляжу. Зараз проект знаходиться на експертизі у Києві, тому повністю оновленим улюблене місце відпочинку запоріжці побачать вже наступного року.

Також комісія схвалила проект департаменту управління ЖКХ на капремонт внутрішньо будинкових мереж централізованого опалення у 646 будинках. Крім того, заплановано будівництво нового трубопроводу від промплащадки ТЕЦ ВАТ ЗМК «Запоріжсталь», що надасть можливість забезпечити  гарячою водою 28 тис. споживачів  Заводського району в міжопалювальний період й зменшить газову залежність міста.

Депутати рекомендували концерну «МТМ» розробити інвестиційний проект про встановлення лічильників, які нараховуватимуть кубометри гарячої води лише по досягненню її певної температури, щоб застрахувати мешканців міста. Крім того,  Олександр Ніколаєнко звернувся до відповідальної сторони, щодо розробки заходів  встановлення вузлів обліку теплової енергії: «Ми маємо бачити чіткі цифри – яку кількість встановили. У цьому є ваш інтерес – врахувати все спожите тепло, та інтерес мешканців – отримати якісну подачу тепла».

Відбулись зміни й в «Програмі охорони здоров’я на 2016-2018 рік», додались кошти на ремонт студентської лікарні, придбання необхідних медикаментів та обладнання для інфарктного відділення КУ «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» та реабілітаційний центр для учасників АТО на базі лікарні №3 (інгалятори, соляна кімната, апарат для магнітно-квантової терапії».