Які перспективи, можливості, труднощі і небезпеки приготував перший літній місяць для кожного із знаків Зодіаку

ОВЕН. Перша половина місяця досить напружена, відчувається втома, може погіршитися стан здоров’я. Однак, у другій половині червня вам вдасться зробити все те, що не виходило раніше. Ви зможете повністю себе розкрити і знайти своє місце під сонцем. Третя декада місяця сприятлива для активних дій і закладання відмінного фундаменту на майбутнє.

ТЕЛЕЦЬ. Початок червня – несприятливий період для серйозних робіт і прийняття важливих рішень. Зовнішня агресивна атмосфера сприяє напружено творчій діяльності. Якщо є проблеми в особистих взаєминах, то у третій декаді червня ви зможете все виправити, домогтися прихильності бажаного партнера. До 11 червня необережна реакція з вашого боку або з боку партнера може призвести до гучного скандалу.

БЛИЗНЮКИ. Сонячне затемнення 10 червня в Близнюках вимагає від вас відповідального підходу до всіх життєвих сфер. Ви сильніше, ніж представники інших знаків, відчуєте опір зовнішнього середовища, стикнетесь з нерозумінням. Але це гарний час для відпочинку, романтичних зустрічей, відновлення взаємин. У третій декаді з’являється впевненість в собі. Перешкодити вам може різкість у відносинах, а також підвищена вимогливість до представників протилежної статі.

РАК. Перші 10 днів будьте обережні, бережіть своє фізичне і психічне здоров’я, зведіть до мінімуму соціальну активність. За можливості відпочиньте, займайтеся самоосвітою або домашніми справами, однак, будьте уважні – є ризик отримати травму або потрапити в ДТП. Третя декада червня сприятлива для пошуку і влаштування на нову роботу, початку довгострокового проєкту.

ЛЕВ. Перша декада місяця для вас – це період жорстких трансформацій. Відбувається звільнення від зайвого, завершення якогось життєвого і циклу, за яким піде новий початок. З 11 червня Марс, планета сили, активності, входить у ваш знак, що посилить ваші лідерські якості, допоможе в досягненні намічених цілей. Третя декада червня – дуже інтенсивна. Скористайтеся цим і зробіть те, на що не вистачало рішучості і впевненості в попередні місяці.

ДІВА. До 24 червня у вас може бути присутнім відчуття, що все відбувається, як у сповільненій зйомці. Особливо складні перші 10 днів червня – навалюється купа справ, які неможливо виконати, партнери підводять, транспорт затримується, ви спізнюєтеся. Ваші почуття проходять перевірку, і ви можете задуматися про те, чи варто продовжувати наявні стосунки. До кінця місяця можна очікувати впорядкування і стабілізації по всіх життєвих сферах.

ТЕРЕЗИ. Ваші почуття загострюються, з’являються страхи і сумніви, гостріше реагуєте на жарти або підколки на свою адресу, особливо якщо це стосується вашого зовнішнього вигляду. Після 10 червня з’являться шанси і можливості домогтися уваги симпатичного вам представника протилежної статі, відновити дорогі вам взаємини. Ваша здатність реалізації цілей, розумова рухливість, значно підвищаться до кінця місяця.

СКОРПІОН. Зовнішнє напружене тло подій провокує тривожність, агресивність, погіршення самопочуття. Бережіть свої ресурси, подбайте вчасно про своє фізичне і психічне здоров’я. Велика ймовірність опинитися учасником будь-якої авантюри або інтриги, про що пізніше будете шкодувати. Кризовий місяць для фінансової сфери. У другій половині червня легше долати перешкоди, але енергійно братися за роботу варто після 23 червня, і тоді до кінця місяця ви зможете вирватися вперед.

СТРІЛЕЦЬ. Не поспішайте, ретельно зважуйте кожне слово і продумуйте всі свої дії, особливо в першій декаді місяця. Головні події червня пов’язані зі сферою комунікацій, навчання, роботи з інформацією, а також найближчими родичами. Після 23 червня все нормалізується, фінансові операції будуть доведені до успішного завершення, домовленостей досягнуто.

КОЗЕРІГ. У цей період варто звести до мінімуму соціальну і громадську активність, щоб зосередитися на сім’ї і своєму внутрішньому житті. У вас з’являться якісь таємниці, ви можете отримати інформацію, яка спочатку до вас не повинна була потрапити. В такому випадку ви зможете обійти гострі кути і уникнути проблем. Особливо складна для вас – друга декада місяця, тому що змушені міняти свої плани, що схильні сприймати дуже болісно. До кінця місяця обставини складаються для вас сприятливо.

ВОДОЛІЙ. Змінюється оточення, способи отримання інформації, усталене і звичне вже не цікаво. Також актуальна тема любові – бажання загасають. Поняття краси зазнає змін. Можливе повернення до взаємин, які були дуже давно. Важливо створити режим, раціоналізувати свої дії, вчинки, знайти для себе діяльність, де ваші зусилля будуть найбільш ефективні. Може відбутися переоцінка цінностей. Якщо актуальне питання зміни роботи, добре цим зайнятися в третій декаді червня.

РИБИ. Проблеми можуть виникнути через перебільшення значення своєї роботи або успішно виконаного завдання. Ви виявите багато цікавого і незвичайного, причому, це може абсолютно поміняти ваші плани. Але ви дізнаєтеся істину, яка принесе свободу. Вам необхідно відокремити складне від простого, стабільне і довгострокове від того, що потрібно поміняти. Використовуйте червень для глибинного аналізу і змін. Керуйтеся своїми потребами і бажаннями. Третю декаду місяця можна охарактеризувати як розв’язку сюжету.

Читайте також: Чого чекати та остерігатись запоріжцям під час коридору затемнень